Masívny jedálenský stôl SCORPION 120 cm akácia, hnedý

- 40% DORUČENIE DO VIANOC VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38887
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 195.50
234.60 ks
Pôvodná cena 391.00, Zľava 40 %

Masívny jedálenský stôl SCORPION 120 cm akácia, hnedý

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom domove. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktorému je prírodným zvetrávaním dodaný zvláštny vzhľad. Takto sa každý stôl stane úžasným jedinečným kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť z akácie stojí na štyroch filigránových vlásenkových nohách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je jedálenský stôl kombinovateľný s mnohými štýlmi a nábytkom. Či už v retro štýle, rustikálnom prostredí alebo v jedálni v shabby chic. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré vychádzajú aj z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 120 cm x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, akácia, kovové nohy

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien