Masívny jedálenský stôl RIVER 200 cm divoký dub, prírodný

Cena 828.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 690.00
Kód produktu: 38236
Dodacia lehota: 16.3.2021
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl RIVER 200 cm divoký dub, prírodný

Jedálenský stôl zaujme svojim mimoriadnym dizajnom

Páči sa vám vzhľad prírodného dreva vo vašom prostredí, ale nechcete sa zaobísť bez moderného nádychu? Potom je náš mimoriadny jedálenský stôl RIVER tým pravým pre váš domov! Do stolovej dosky z krásneho divokého duba bol starostlivo ručne vyrobený kvalitný sklenený tanier. Tvarom pripomína prirodzene narastené koryto rieky, ktoré prechádza celou konzolou.

Tešte sa na nespočetné množstvo možných kombinácií!

Doska vyrobená z charakteristického zrnitého divokého duba je podopretá dvoma mohutnými nohami z čierneho kovu. Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a drsné časti spolu vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý jedálenský stôl nápadným jednorazovým. Doska stola je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 200 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 8 cm x 4 cm (Š x D) 
Hrúbka dosky: 35 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, dub, lakované, sklo tvrdené, oceľový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien