Masívny jedálenský stôl RELIEF 180 cm sheesham, wood grey smoke

- 26% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41070
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 640.10
768.12 ks
Pôvodná cena 1 038.00, Zľava 26 %

Masívny jedálenský stôl RELIEF 180 cm sheesham, wood grey smoke

Jedálenský stôl pre prírodnú eleganciu

Objavte náš jedálenský stôl vyrobený z vysoko kvalitného sheeshamového dreva! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje starostlivo nalakovaný povrch. Špeciálnym zvýraznením sú prvky šedej glazúry, ktoré vytvárajú nádherný kontrast medzi bohatou hnedou farbou dreva. Pevné nohy vyrobené z práškovaného kovu vytvárajú harmonický kontrast a dotvárajú celkový obraz.

Jedáleň sa stane vašou obľúbenou miestnosťou

Moderný a výrazný tvar stolovej dosky a pevných nožičiek sa stretávajú s jedinečnými zrnami prírodného dreva a robia z impozantného jedálenského stola úžasný pútač očí. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento jedálenský stôl atraktívny. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad bude bez námahy integrovaný do vášho domova a zaistí štýlové dizajnové okamihy v každej jedálni. Náš tip: Kombinujte jedálenský stôl s iným nábytkom sheesham, aby ste vytvorili harmonický celkový obraz.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 180 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 8 cm x 4 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 50 mm
Farba: prírodná, dymovo šedá
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakovaný, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien