Masívny jedálenský stôl PURE 160-240 cm Sheesham s predlžovacími doskami

- 26% DOPRAVA ZDARMA

Objednaním tovaru do 11.12.2023 doručenie do VIANOC!

Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: do VIANOC
Kód: 35299
EAN: 4250243552545
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
505.67 bez DPH
606.80 ks
Pôvodná cena 820.00, Zľava 26 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl PURE 160-240 cm Sheesham s predlžovacími doskami

Zaujíma nás vaša jedáleň

Sheesham je vysoko kvalitné drevo zo skupiny ružového dreva a považuje sa za štátny strom indického štátu Pandžáb. Pôsobivé zrno je jedinečné vo svete jemných lesov. Strom môže dosiahnuť výšku 25 metrov a priemer 3 metre. Masívny jedálenský stôl PURE vyrobený z kvalitného prírodného Sheeshamského dreva vyžaruje jednoduchú eleganciu a má praktickú dĺžku 160 cm. Môžete rozšíriť stôl na pôsobivú dĺžku 240 cm pomocou zásuvných dosiek, ktoré sú súčasťou dodávky.

Objavte svoje nové obľúbené miesto stretnutí!

Prirodzenosť a robustnosť stola sa spája s puristickým dizajnom a zaručuje prirodzené a čisté línie. Vďaka svojej priestrannej ploche sa stáva novým ústredným bodom denných jedál a ponúka dostatok priestoru pre celú vašu rodinu. Vďaka prírodnému drevu môžu byť patrné drobné odchýlky farieb a nerovností, vďaka ktorým je každý kus nábytku z masívneho dreva nezameniteľným jedinečným kusom a dodá vášmu domovu dotyk stredomorskej atmosféry. Optimálne kombinujte tento stôl s iným nábytkom z kolekcie PURE.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Vady dreva, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 160 cm-240 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 15 mm 
Nohy stola: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk