Masívny jedálenský stôl ORGANIC LIVING 240 cm akácia, prírodný

Cena 1 080.00
Dostupnosť: na overenie

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 900.00
Kód produktu: 39338
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl ORGANIC LIVING 240 cm akácia, prírodný

Pôsobivá sila dreva - zvečnená pre vás v stole

Objavte náš veľký jedálenský stôl ORGANIC LIVING s jeho prírodnou stolovou doskou! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste presne v strede prerezali veľký strom, aby ste z neho vytvorili hornú dosku!

Prirodzenosť sa stretáva s modernými prvkami

Povrchová úprava podčiarkuje elegantný vkus dreva, drsný povrch inšpiruje aj skvelým pocitom na dotyk. Ako zvláštny detail bola do stredu stola zapracovaná medzera. Vysoko kvalitný rám v tvare X z čierneho kovu tvorí stabilný základ veľkého jedálenského stola a poskytuje vzrušujúci kontrast medzi prírodným masívnym drevom a modernými kovovými prvkami. Pre obzvlášť autentický vzhľad sú nohy rafinované zváranými švami a malými hrčkami v priemyselnom vzhľade. S týmto stolom sa váš jedálenský kút stane vašim novým obľúbeným miestom - vyskúšajte ho na vlastnej koži!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely do 5 cm sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 240 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 60 mm 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, acacia, lakované, kovový rám 
Nohy stola z nerezovej ocele 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien