Masívny jedálenský stôl MAMMUT NATURE 180 cm, prírodný, akácia

- 28% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 41607
EAN: 4251854720613
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
885.00 bez DPH
1 062.00 ks
Pôvodná cena 1 475.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl MAMMUT NATURE 180 cm, prírodný, akácia

Tento jedálenský stôl skutočne upúta pozornosť

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT NATURE s jeho prirodzenou stolovou doskou! Špeciálnym zvýraznením sú okraje stola spracované tak, aby vznikol originálny charakter a prirodzený dojem plátu mohutnej akácie. Je to ako rezať veľký strom priamo v strede, aby sa vytvorila horná doska.

Pre veľmi zvláštny vkus vo vašej jedálni

Pevná, 6 cm hrubá doska s teplou medovou úpravou je po dôkladnej kontrole kvality ručne prebrúsená a vyleštená. Nesie ju efektný hviezdicový rám z čierneho kovu. To tvorí skvelý kontrast k drevenej doske a dodáva stolu nádych industriálneho dizajnu.


Poznámka : Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 180 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hĺbka dosky stola sa môže mierne líšiť.
Hrúbka dosky stola: 60 mm
Nohy stola: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Materiál: akáciové drevo, lakované, kov
Farba: prírodná, čierna

 

Akáciové drevo

Akáciové drevo je jedným z najodolnejších drevín na svete. Napriek svojej tvrdosti je tiež výnimočne flexibilný a má vzrušujúcu, intenzívnu zrnitosť, vďaka čomu je ideálny na spracovanie nábytku. Drevo vydrží viac ako 40 rokov, pri dobrej starostlivosti ešte oveľa dlhšie!

Hrúbka dosky stola 6 cm

Čaká tu na vás špeciálny jedálenský stôl: Masívna stolová doska z pravého dreva zaujme nielen svojou jedinečnou štruktúrou a vzrušujúcou kresbou, ale má aj hrúbku celých 6 cm! Takéto masívne hrúbky vrchnej dosky sú u jedálenských stolov raritou a dodávajú každému z našich stolov veľmi exkluzívny dizajn!

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk