Masívny jedálenský stôl MAMMUT INDUSTRIAL 220 cm akácia, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40651
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 1 075.00
1 290.00
KS

Masívny jedálenský stôl MAMMUT INDUSTRIAL 220 cm akácia, prírodný

Priemyselný dizajn sa sťahuje k vám!

Máte radi robustné industriálne cítenie a chceli by ste ho zažiť každý deň vo svojej jedálni? Potom je náš impozantný jedálenský stôl pre vás tou pravou voľbou! Masívna stolová doska z akácie bola navrhnutá so vzhľadom hrany stromu. Stabilné kovové nohy v priemyselnom surovom vzhľade tvoria dokonalú kombináciu s doskou stola. Majú autentické priemyselné vlastnosti.

Ako chcete skombinovať svoj nový jedálenský stôl?

Hrubý priemyselný dizajn vyzerá na prvý pohľad veľmi pútavo a dá sa úžasne kombinovať s vašim interiérom všestranným spôsobom. Vďaka výberu stoličiek, zodpovedajúcej závesnej lampy alebo doplnkových častí nábytku, ako sú príborník alebo police, môžete svojej kreativite nechať voľný priebeh. Prostredie bude samozrejme obzvlášť harmonické, ak sa rozhodnete stôl skombinovať s jedeným alebo dvama kusmi nábytku alebo doplnkov v priemyselnom prevedení.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 220 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 50 mm 
Farba: prírodná, čierna 
Materál: masívne drevo, akácia, lakovaná, kov


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien