Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 220 cm šedý akácia, nerezová oceľ

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41324
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 981.00
1 177.20 ks
Pôvodná cena 1 635.00, Zľava 28 %

Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 220 cm šedý akácia, nerezová oceľ

Moderný jedálenský stôl s mimoriadnymi kvalitami

Tento jedálenský stôl vyrobený z pevnej akácie je veľmi špeciálnym šperkom. Osobitný pocit a jedinečný vzhľad šedého povrchu dosahujeme špeciálnym a zložitým procesom, pri ktorom je povrch pieskovaný - to vytvára výraznú štruktúru a vzhľad! Vrcholom dosky sú bezpochyby motýľové vložky vyrobené z elegantnej nerezovej ocele. Na jednej strane zapečatia medzery v dreve, na druhej strane zaujmú moderný vzhľad rámu z nerezovej ocele a vylepšia dizajn stolovej dosky.

Váš nový stôl sa stane obľúbeným vo vašej jedálni

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu je jedálenský stôl úžasne univerzálny a dá sa kombinovať so širokou škálou nábytkových štýlov. Či je to príborník, závesné svietidlo alebo výber stoličiek: nechajte svoju kreativitu voľne fungovať a navrhnite si novú jedáleň podľa svojich predstáv. Náš tip: Skombinujte stôl s nábytkom v priemyselnom vzhľade, dokonale zapadá do štýlu jedálenského stola.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 220 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH) hrúbka
Hrúbka stolovej dosky: 60 mm
Nohy stola: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, akácia, pieskovaný, utesnený, lakovaný
rám z nerezovej ocele

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien