Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 200 cm prírodný, akácia

- 28% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40144
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 870.00
1 044.00 ks
Pôvodná cena 1 450.00, Zľava 28 %

Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 200 cm prírodný, akácia

Moderný jedálenský stôl s mimoriadnymi prvkami

Tento jedálenský stôl vyrobený z masívnej akácie je veľmi zvláštnym šperkom. Drevo dostalo prírodnú povrchovú úpravu, ktorá nádherne zvýrazňuje jeho teplý tón. Vrcholom dosky sú bezpochyby inklúzie motýľov z nerezovej ocele. Na jednej strane vyplnené tesniace medzery v dreve, na druhej strane zaberajú moderný vzhľad rámu z nerezovej ocele a vylepšujú dizajn stolovej dosky. Každá stolová doska sa stane jedinečným dizajnovým predmetom, v ktorom sa súhra drevených a nerezových inklúzií stane skutočným pútačom pozornosti.

Nový stôl sa stane obľúbeným vo vašej jedálni

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu je jedálenský stôl rozmanitý a je možné ho kombinovať so širokou škálou interiérových štýlov a nábytku. Či už príborník, závesné svietidlo alebo pri výbere stoličiek: Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a navrhnite si nový jedálenský kút podľa svojich predstáv. Náš tip: skombinujte stolík so zodpovedajúcim príborníkom z rovnomennej série.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva.

Veľkosť (približne): 200 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 6 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, lakované
Rám: nerezová oceľ

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien