Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 200 cm akácia

- 28% POMOC 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39336
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 870.00
1 044.00
Pôvodná cena 1 450.00, Zľava 28 %
KS

Masívny jedálenský stôl MAMMUT ARTWORK 200 cm akácia

Moderný jedálenský stôl s mimoriadnymi prvkami

Tento jedálenský stôl vyrobený z masívnej akácie je šperkom. Drevo bolo zušľachtené elegantnou povrchovou úpravou, ktorá umne podčiarkne zamatový povrch a zrnitosť dreva a krásne vyvedie hrejivý tón dreva. Vrcholom stola sú bezpochyby motýľové inklúzie z elegantnej nerezovej ocele. Na jednej strane tieto tesniace medzery v dreve, na druhej strane zachytávajú moderný vzhľad rámu z nerezovej ocele a vylepšujú dizajn stolovej dosky. Každá stolová doska sa stane jedinečným dizajnovým predmetom, v ktorom sa súhra drevených a nerezových inklúzií stane skutočným pútačom pozornosti.

Nový stôl sa stane obľúbeným vo vašej jedálni

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu je jedálenský stôl úžasne rozmanitý a je možné ho kombinovať so širokou škálou interiérových štýlov a nábytku. Či už príborník, závesné svietidlo alebo pri výbere stoličiek: Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a navrhnite si nový jedálenský kút podľa svojich predstáv. Náš tip: skombinujte stolík so zodpovedajúcim príborníkom z rovnomennej série.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 60 mm 
Farba: prírodná 
Materál: masívne drevo, lakované, podstavec z nerezovej ocele. 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien