Masívny jedálenský stôl MAMMUT 220 cm akácia, šedý

- 28% POMOC 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41321
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 936.00
1 123.20
Pôvodná cena 1 560.00, Zľava 28 %
KS

Masívny jedálenský stôl MAMMUT 220 cm akácia, šedý

Pôsobivá sila dreva - zvečnená v stole

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste presne v strede rozrezali veľký strom, aby ste z neho vytvorili hornú dosku! Špeciálny pocit a jedinečný vzhľad šedého povrchu dosahujeme špeciálnym a zložitým procesom, pri ktorom je povrch pieskovaný - to vytvára nezameniteľnú štruktúru a vzhľad!

Prirodzenosť sa stretáva s modernými prvkami

Šedá povrchová úprava stolovej dosky bola vypracovaná obzvlášť opatrne. Ako by bol mierne zvetraný, z povrchu vyžaruje obzvlášť prirodzené a autentické kúzlo. Šedá tiež zdôrazňuje jedinečné zrnenie dreva, hrubý povrch inšpiruje svojim skvelým pocitom na dotyk. Vysoko kvalitný rám stola vyrobený z matného kovu tvorí stabilný základ a poskytuje vzrušujúci kontrast medzi prírodným masívnym drevom a modernými kovovými prvkami.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely do 5 cm sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 220 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 60 mm
Hrúbka nohy: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, akácia, lakovaný

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien