Masívny jedálenský stôl MAMMUT 200 cm, šedý, akácia

- 28% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: na overenie
Kód: 41744
EAN: 4251854720866
Dostupnosť: na overenie
997.80 bez DPH
1 197.36 ks
Pôvodná cena 1 663.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl MAMMUT 200 cm, šedý, akácia

Tento jedálenský stôl skutočne upúta pozornosť

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s prírodnou doskou v šedej pieskovanej úprave! Špeciálnym zvýraznením sú okraje stola spracované tak, aby vznikol originálny charakter a prirodzený dojem plátu mohutnej akácie. Špeciálny pocit a jedinečný vzhľad šedého povrchu dosahujeme špeciálnym a komplexným procesom, pri ktorom je povrch pieskovaný - to vytvára nezameniteľnú štruktúru a vzhľad!

Pre veľmi zvláštny vkus vo vašej jedálni

Pevná, 6 cm hrubá doska so šedou povrchovou úpravou je po dôkladnej kontrole kvality ručne prebrúsená a vyleštená. Nesie ho efektný hviezdicový rám z čierneho kovu. To tvorí skvelý kontrast k drevenej doske a dodáva stolu nádych industriálneho dizajnu.


Poznámka : Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 200 cm x 78 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hĺbka dosky stola sa môže mierne líšiť.
Hrúbka dosky stola: 60 mm
Vzdialenosť medzi podlahou a okrajom stola: 35 cm
Nohy stola: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Materiál: akáciové drevo, lakované, kov
Farba: šedá, pieskovaná, čierna

 

Akáciové drevo

Akáciové drevo je jedným z najodolnejších drevín na svete. Napriek svojej tvrdosti je tiež výnimočne flexibilný a má vzrušujúcu, intenzívnu zrnitosť, vďaka čomu je ideálny na spracovanie nábytku. Drevo vydrží viac ako 40 rokov, pri dobrej starostlivosti ešte oveľa dlhšie!

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

Hrúbka dosky stola 6 cm

Čaká tu na vás špeciálny jedálenský stôl: Masívna stolová doska z pravého dreva zaujme nielen svojou jedinečnou štruktúrou a vzrušujúcou kresbou, ale má aj hrúbku celých 6 cm! Takéto masívne hrúbky vrchnej dosky sú u jedálenských stolov raritou a dodávajú každému z našich stolov veľmi exkluzívny dizajn – zažite ho vo svojom domove!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk