Masívny jedálenský stôl MAMMUT 200 cm akácia, prírodný

- 28% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39909
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 601.80
722.16 ks
Pôvodná cena 1 003.00, Zľava 28 %

Masívny jedálenský stôl MAMMUT 200 cm akácia, prírodný

Stôl so stromami

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou z nápadnej divokej akácie! Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili hornú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosku.

Vysoko kvalitné spracovanie sa spája s dokonalým dizajnom

Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a drsné časti divokej akácie spolu vytvárajú pôsobivý celkový obraz, vďaka ktorému je každý jedálenský stôl osobitý. Doska je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva. Stôl je podopretý dvoma pevnými čiernymi nohami z ocele, ktoré sú veľkým kontrastom s doskou stola.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 200 cm x 77 cm x 97 - 99 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 8,0 cm x 4,0 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Farba: prírodná
Materiál: masív, akácia, uzavreté, lakované, rám - oceľ

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien