Masívny jedálenský stôl MAMMUT 180 cm sheesham, prírodný

- 28%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38911
Dodacia lehota: apríl
Dostupnosť: apríl
Cena bez DPH: 666.00
799.20
Pôvodná cena 1 110.00, Zľava 28 %
KS

Masívny jedálenský stôl MAMMUT 180 cm sheesham, prírodný

Doska stola je vyrobená z vysoko kvalitného sheeshamového dreva

Hľadáte vynikajúci doplnok do svojej jedálne? Potom je náš nový jedálenský stôl z našej série MAMMUT to pravé pre vás! Prírodná stolová doska bola vyrobená z masívneho sheeshamového dreva, ktoré zaujme jedinečným zrnom. V niekoľkých pracovných krokoch je horná doska vyrobená tak, aby vznikol dojem, že pochádza zo stromu, ktorý bol v strede prepílený. Týmto spôsobom sa zachová prírodný krásny vzhľad sheeshamského dreva.

Vzhľad kmeňa stromu je absolútnym pútačom pozornosti

Drevená doska bola zdokonalená svedomitou ručnou prácou, pri ktorej bolo drevo brúsené a leštené. S cieľom umožniť roky radosti zo stola bol povrch utesnený ekologicky nezávadným lakom, ktorý zachováva prirodzený vzhľad stola. Spolu s mimoriadnym rámom z leštenej nerezovej ocele bude tento stôl absolútnym pútačom pozornosti vo vašej jedálni!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 180 cm x 75 cm x 88 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 40 mm 
Rozmer nôh: 8 cm x 4 cm (ŠxD) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, sheesham


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien