Masívny jedálenský stôl MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

- 28% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 39912
EAN: 4250243590035
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
361.80 bez DPH
434.16 ks
Pôvodná cena 603.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

Stôl so stromami

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou z nápadnej divokej akácie! Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili hornú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosku.

Vysoko kvalitné spracovanie sa spája s dokonalým dizajnom

Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a drsné časti divokej akácie spolu vytvárajú pôsobivý celkový obraz, vďaka ktorému je každý jedálenský stôl osobitý. Doska je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva. Stôl je podopretý dvoma pevnými čiernymi nohami z ocele, ktoré sú veľkým kontrastom s doskou stola.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.


Veľkosť (približne): 160 cm x 77 cm x 85 - 90 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 26 mm
Farba: prírodná
Materiál: masív, akácia, uzavreté, lakované, rám - oceľ

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk