Masívny jedálenský stôl INDUSTRIAL 240 cm mango, prírodný

- 25% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40515
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 989.38
1 187.25 ks
Pôvodná cena 1 583.00, Zľava 25 %

Masívny jedálenský stôl INDUSTRIAL 240 cm mango, prírodný

Priemyselný dizajn sa sťahuje k vám!

Máte radi robustné industriálne cítenie a chceli by ste ho zažiť každý deň vo svojej jedálni? Potom je náš impozantný jedálenský stôl pre vás tou pravou voľbou! Doska stola z masívneho manga bola navrhnutá s autentickým doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené hrany spolupracujú ako jedinečná doska so skvelými haptickými vlastnosťami. Stabilné kovové nohy v priemyselnom vzhľade tvoria dokonalú harmoniu s doskou stola. Majú autentické priemyselné vlastnosti.

Ako by ste chceli skombinovať svoj nový jedálenský stôl?

Drsný priemyselný dizajn vyzerá na prvý pohľad veľmi pútavo, ale dá sa úžasne kombinovať s vašim interiérom všestranným spôsobom. Pri výbere stoličiek, zodpovedajúcej závesnej lampy alebo doplnkových častí nábytku, ako sú príborník alebo police, môžete svojej kreativite nechať voľný priebeh. Prostredie bude samozrejme obzvlášť harmonické, ak sa rozhodnete pre kombináciu jedného alebo dvoch kusov nábytku alebo doplnkov v priemyselnom dizajne.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 240 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 90 mm
Materiál: masívne drevo, mango, zapečatené, lakované, kov
Farba: prírodná, čierna

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien