Masívny jedálenský stôl INDUSTRIAL 220 cm akácia, šedá s čiernym kovovým rámom

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39756
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 1 115.00
1 338.00
KS

Masívny jedálenský stôl INDUSTRIAL 220 cm akácia, šedá s čiernym kovovým rámom

Priemyselný dizajn sa sťahuje k vám!

Máte radi robustné industriálne cítenie a chceli by ste ho zažiť každý deň vo svojej jedálni? Potom je náš impozantný jedálenský stôl pre vás tou pravou voľbou! Doska stola z masívneho akáciového dreva bola navrhnutá s autentickým doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené hrany spolupracujú ako jedinečná doska so skvelými haptickými vlastnosťami. Stabilné kovové nohy v priemyselnom vzhľade tvoria dokonalú harmoniu s doskou stola. Majú autentické priemyselné vlastnosti.

Ako by ste chceli skombinovať svoj nový jedálenský stôl?

Drsný priemyselný dizajn vyzerá na prvý pohľad veľmi pútavo, ale dá sa úžasne kombinovať s vašim interiérom všestranným spôsobom. Pri výbere stoličiek, zodpovedajúcej závesnej lampy alebo doplnkových častí nábytku, ako sú príborník alebo police, môžete svojej kreativite nechať voľný priebeh. Prostredie bude samozrejme obzvlášť harmonické, ak sa rozhodnete pre kombináciu jedného alebo dvoch kusov nábytku alebo doplnkov v priemyselnom dizajne.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 220 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Farba: šedá, čierna
Materiál: masívne drevo, akácia, uzavreté, lakované, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien