Masívny jedálenský stôl GENESIS VINTAGE 200 cm, akácia, hnedý

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40500
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 445.00
534.00
KS

Masívny jedálenský stôl GENESIS VINTAGE 200 cm, akácia, hnedý

Každý jedálenský stôl je jedinečný kúsok

Teraz bude vaša jedáleň inovovaná! S našim mimoriadnym jedálenským stolom GENESIS VINTAGE, sa do vášho domova presunie skutočne jedinečný kúsok. Veľká stolová doska z masívneho akáciového dreva, bola zušľachtená s tmavou povrchovou úpravou a vyzerá nádherne autenticky vďaka prírodnej hrane kmeňa stromu. Každý stôl je tvarovaný inak a má rôzne farebné vzory, ako aj jednotlivé prvky dreva.

Masívny jedálenský stôl s industriálnym šarmom

Výraznú dosku stola podopierajú dve nohy vo tvare X z čierneho kovu. Tie dodávajú stolu nezameniteľné industriálne čaro a zároveň zaisťujú, aby bezpečne stál na akomkoľvek povrchu. Jedálenský stôl môžete kombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov, len nechajte svojej kreativite voľný priebeh!


Poznámka : Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely až do 5 cm sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 35 mm
Materiál : Doska stola: masívne drevo, akáciové drevo, lakované
Rám: kov
Farba: hnedá, čierna


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien