Masívny jedálenský stôl GENESIS GREY 200 cm akácia

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 39790
Dodacia lehota: 20.4.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 415.83
499.00
KS

Masívny jedálenský stôl GENESIS GREY 200 cm akácia

Elegantný jedálenský stôl s prírodným šarmom

Objavte náš veľký jedálenský stôl GENESIS veľkosti 160 cm s prírodnou stolovou doskou kmeňa stromu! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili vrchnú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosky.

Každý jedálenský stôl je jedinečným kúskom ...

Až po dlhšej fáze sušenia sa kôra na jednej strane zložitým spôsobom odstráni a na druhej strane sa okraje jemne prebrúsia a získa sa zvláštny melír s tmavým povrchom. Pri večeri na tomto jedálenskom stole si môžete vychutnať bezstarostné chvíle so svojimi priateľmi a príbuznými. V kombinácii s vysoko kvalitným rámom s kovu vyrobeným v modernom priemyselnom šedom vzhľade sa stôl stane ideálnym miestom stretnutia vo vašej jedálni.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá tabuľka je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely do 5 cm sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.


Rozmery (približne): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, akácia, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien