Masívny jedálenský stôl GENESIS 140 cm akácia, prírodný

Cena 330.00
Dostupnosť: apríl

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 275.00
Kód produktu: 40333
Dodacia lehota: apríl
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl GENESIS 140 cm akácia, prírodný

Elegantný jedálenský stôl s prírodným šarmom

Objavte náš veľký jedálenský stôl GENESIS s jeho stolovou doskou z prírodného kmeňa stromu! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste presne v strede stromu vyrezali hornú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku.

Každý jedálenský stôl je jedinečným kúskom ...

Až po dlhšej fáze sušenia sa kôra zložitým spôsobom odstráni a okraje sa prebrúsia, nalakujú a povrchovo utesnia, aby ste si pri jedle mohli vychutnať bezstarostné večery so svojimi priateľmi a príbuznými. V kombinácii s vysoko kvalitným rámom nôh v modernom priemyselnom prevedení sa stôl stane ideálnym miestom stretnutia vo vašej jedálni.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 140 cm x 77 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 35 mm
Materiál: masívne drevo, akácia, lakované, kov
Farba: prírodná

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien