Masívny jedálenský stôl GALAXIE ARTWORK 200 cm akácia

- 27% POMOC 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39341
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 796.92
956.30
Pôvodná cena 1 310.00, Zľava 27 %
KS

Masívny jedálenský stôl GALAXIE ARTWORK 200 cm akácia

Tento jedálenský stôl je skutočným dizajnovým vrcholom

Ak radi obedujete pri jedálenskom stole, ktorý okamžite upúta pozornosť všetkých, určite by vám nemal chýbať náš stôl GALAXIE. Veľká stolová doska z nádherne zrnitého dreva akácia stojí na senzačnom ráme z impozantných kovových nôh. Tieto sú navzájom spojené v tvare hviezdy a pôsobia mohutne a futuristicky. Spolu s drevenou doskou v modernom prevedení vzniká šikovná zmes prírodného vkusu a prvkov priemyselného dizajnu.

Nový pútač pozornosti vo vašej jedálni

Masívna stolová doska sa perfektne hodí k neobvyklému kovovému rámu a dá sa ľahko integrovať do najrôznejšieho nábytku. Vrcholom stola sú bezpochyby motýľové inklúzie vyrobené z nerezovej ocele. Na jednej strane tesniace medzery v dreve, na druhej strane spôsobujú moderný vzhľad rámu a vylepšujú dizajn stolovej dosky. Bez ohľadu na to, či chcete stôl skombinovať s farebnými stoličkami, veľkou závesnou lampou alebo príborníkom z masívu: jedálenský stôl GALAXIE sa vždy perfektne prispôsobí svojmu okoliu a zjemní ho extravagantným dizajnom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva

Veľkosť (približne): 200 cm x 77 cm x 90 cm (DxVxŠ)
Stolové nohy: 5 cm x 8 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, uzavreté, lakované, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien