Masívny jedálenský stôl FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

Cena 588.00
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 490.00
Kód produktu: 37476
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

Jedálenský stôl pre prírodnú eleganciu

Objavte náš jedálenský stôl vyrobený z vysoko kvalitného sheeshamového dreva! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje starostlivo nalakovaný povrch. Pretože zrno stromu je ako jeho odtlačok prsta, je tento jedálenský stôl skutočne jedinečný. Masívne nohy z lesklej nerezovej ocele vytvárajú harmonický kontrast a dotvárajú celkový obraz.

Vaša jedáleň sa stane vašou obľúbenou miestnosťou

Moderný a výrazný tvar stolovej dosky a stabilných nožičiek sa stretávajú s jedinečnými zrnami prírodného dreva a robia z impozantného jedálenského stola úžasný pútač očí. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento jedálenský stôl atraktívny. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad bude bez námahy integrovaný do vášho domova a zaistí štýlové dizajnové okamihy v každej jedálni.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky

Veľkosť (cca): 160 cm x 76 cm x 90 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 7,5 cm x 2,5 cm (ŠxH) 
Tabuľa hrúbka: 43 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masív, Sheesham, uzavretý, lakovaný 
konzolový rám z nerezovej ocele

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien