Masívny jedálenský stôl RELIEF 200 cm sheesham, wood grey smoke

Cena 696.00
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 580.00
Kód produktu: 39748
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl RELIEF 200 cm sheesham, wood grey smoke

Jedálenský stôl pre prírodnú eleganciu

Objavte náš jedálenský stôl vyrobený z vysoko kvalitného sheeshamového dreva! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje starostlivo nalakovaný povrch. Špeciálnym zvýraznením sú prvky šedej glazúry, ktoré vytvárajú nádherný kontrast medzi bohatou hnedou farbou dreva. Pevné nohy vyrobené z práškovaného kovu vytvárajú harmonický kontrast a dotvárajú celkový obraz.

Jedáleň sa stane vašou obľúbenou miestnosťou

Moderný a výrazný tvar stolovej dosky a pevných nožičiek sa stretávajú s jedinečnými zrnami prírodného dreva a robia z impozantného jedálenského stola úžasný pútač očí. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento jedálenský stôl atraktívny. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad bude bez námahy integrovaný do vášho domova a zaistí štýlové dizajnové okamihy v každej jedálni. Náš tip: Kombinujte jedálenský stôl s iným nábytkom sheesham, aby ste vytvorili harmonický celkový obraz.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 8 cm x 4 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 50 mm
Farba: prírodná, dymovo šedá
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakovaný, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien