Masívny barový stôl IRON CRAFT 120 cm mango, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38668
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 295.00
354.00
KS

Masívny barový stôl IRON CRAFT 120 cm mango, prírodný

Čaká na vás expresívny barový stôl

Keď myslíte na mango, myslíte na sladké ovocie? My myslíme na mimoriadne masívne drevo s výrazným vzhľadom. Náš barový stôl IRON CRAFT kombinuje krásnu individuálnu optiku dreva s drsným vkusom pevných kovových nôh. Stôl z mangového dreva bol navrhnutý s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne spolupracujú ako celistvá stolová doska so skvelými haptickými vlastnosťami a jedinečná štruktúra dreva si získava jedinečnosť. Spolu so kovovými nohami to vytvára hranatý priemyselný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť každej jedálne.

Váš domáci bar je teraz vašou novou obľúbenou miestnosťou

Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou barových stoličiek, príborníkov a nábytku z rovnomennej série. Veľká kovová lampa sa hodí rovnako ako luster s prvkami z naplaveného dreva a vďaka príslušenstvu môžete tiež popustiť uzdu svojej kreativite. Vďaka tomu je váš domáci bar obzvlášť individuálny a barový stôl z mangového dreva bude prínosom pre váš domov - zažite to sami!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 120 cm x 105 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 40 mm 
Nohy: 7 cm x 2 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien