Masívna súprava 3 podnosov HEMINGWAY 45 cm, mango, prírodná

- 28% DOPRAVA ZDARMA IHNEĎ K ODBERU
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 2 dni
Kód: 42213
EAN: 4251854724291
Dostupnosť: skladom 3 ks
31.20 bez DPH
37.44 ks
Pôvodná cena 52.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívna súprava 3 podnosov HEMINGWAY 45 cm, mango, prírodná

Čistá príroda: tri servírovacie podnosy z manga

Súprava 3 podnosov HEMINGWAY presvedčí svojím prirodzeným šarmom, vynikajúcim spracovaním a kvalitným materiálom. Na servírovanie, ako štýlová dekorácia alebo miesto na odkladanie - drevené podnosy zaujmú kvalitným spracovaním po funkčnej aj vizuálnej stránke. Povrch rustikálnych bytových doplnkov je zapečatený transparentným čírym lakom na ochranu dreva, aby bolo dokonale chránené.

Ručne vyrábané bytové doplnky z recyklovaného masívneho dreva

Vďaka prepracovanej výrobe pri skutočnej ručnej práci je každá tácka absolútnym unikátom! Recyklované mangové drevo je starostlivo vyberané, náročne spracované a starostlivo lakované. Náš tip na interiér: V kombinácii s iným nábytkom z mangového dreva bude váš domov pôsobiť obzvlášť harmonicky.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne):
Veľký podnos: 45 cm x 27 cm x 5 cm (ŠxVxH)
Stredný podnos: 41 cm x 22 cm x 5 cm (ŠxVxH)
Malý podnos: 36 cm x 18 cm x 5 cm (ŠxVxH)
Materiál: lakované mangové drevo
Farba: prírodná

 

Mangové drevo

Pôsobivé mangové drevoje celosvetovo žiadané, pokiaľ ide o výrobu ušľachtilých a obzvlášť elegantných kusov nábytku. Tmavé, intenzívne sfarbenie a vynikajúce spracovateľské vlastnosti sú zárukou krásneho nábytku z masívneho dreva.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk