Masívna súprava 3 bočných stolov MAKASSAR 45 cm Sheesham, prírodná

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 20596
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 110.00
132.00
KS

Masívna súprava 3 bočných stolov MAKASSAR 45 cm Sheesham, prírodná

Pre individuálny dizajn interiéru

Tieto krásne bočné stolíky sú rustikálne, exkluzívne a sú prezentované v sade. Nádherné zrno a prírodné znaky opotrebenia vyžarujú vo vašej domácnosti rustikálny a stredomorský vkus. Bočné stolíky MAKASSAR sú svojím puristickým tvarom symbiózou medzi praktickým kusom nábytku a sochou. Tieto tri stoly môžu byť umiestnené kdekoľvek, vedľa seba alebo na rôznych pozíciách - vaša fantázia nemá žiadne obmedzenia.

Prirodzenosť v najkrajšej podobe

Prirodzenosť a robustnosť konferenčných stolíkov sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a čisté línie. Nábytok MAKASSAR odráža vašu lásku k prírode ako krásne umelecké dielo vo vašich izbách. Vás a vašich priateľov ohromí stredomorská atmosféra! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii so stolom z masívneho dreva a pridruženými stoličkami alebo lavičkami zo série nábytku MAKASSAR od YOUR HOME.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmer (približne):
Veľký stôl: 45 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Stredný stôl: 35 cm x 37 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 25 cm x 29 cm x 25 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien