Masívna stolička JAKARTA, recyklované drevo, viacfarebná

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Kód produktu: 20255
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 93.00
111.60
KS

Masívna stolička JAKARTA, recyklované drevo, viacfarebná

Každá stolička je jedinečná

Mimoriadna stolička JAKARTA je špeciálnym nábytkom pre vás a vaše prostredie! Materiál pozostáva z recyklovaného dreva, ktoré bolo pôvodne získané zo starých indonézskych rybárskych lodí. Znovu použité drevo robí stoličku úplne jedinečnou, pretože každá drevená stolička má jedinečnú hru farieb a štruktúr.

Dotyk dovolenky vo vašej jedálni

Vďaka robustnému drevu je zaistená stabilita. Mierne nerovný povrch nesie bohatú históriu rybárskych lodí a odráža ju jedinečný dizajn. Objavte ďalšie zvýraznenie nábytku z recyklovaného dreva v rade YOUR HOME a navrhnite svoj domov s nádychom indonézie. Vďaka recyklovanému drevu zo starých rybárskych lodí, ktoré je opatrené typickými prasklinami, škvrnami, dierami a stopami pôvodného použitia, vzniká jedinečný kontrast plný charakteru.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 45 cm x 95 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: viacfarebná, prírodná
Materiál: masívne drevo, recyklované drevo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien