Masívna skriňa PURE 120 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 22685
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 635.00
762.00
KS

Masívna skriňa PURE 120 cm Sheesham

Masívne drevo je trendy - ukážeme vám prečo!

Táto nádherná vysoká skriňa je masívna, exkluzívna, kvalitná a je skutočným pútačom pozornosti. Úžasné zrno typické pre sheeshamové drevo a prírodné znaky používania vyžarujú vo vašom domove elegantný stredomorský vkus. Skriňa žiari svojim elegantným a jednoduchým dizajnom. S dvoma veľkými zásuvkami v strede, dvoma sklenenými a dvoma drevenými dverami, ponúka vysoká skrinka dostatočný úložný priestor pre váš riad v jedálni a obývacej izbe.

Vyskúšajte jej rozmanité možnosti

Je len na vás, ktoré poklady zostanú v skrini za sklom a ktoré zostanú skryté za dvierkami. Prirodzenosť a robustnosť skrine sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú a jasnú líniu. Obzvlášť zaujímavé: skriňa je vybavená nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako sú kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby výsledkom bol harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 120 cm x 140 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien