Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39941
Dodacia lehota: september
Výrobca: IIG
Dostupnosť: september
Cena bez DPH: 790.00
948.00
KS

Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

Povrch skrine je zvýraznením

Ak potrebujete veľa úložného priestoru a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre svoj domov, je táto skriňa vyrobená z masívneho agátového dreva perfektnou voľbou. Individuálne zrnenie dreva zdôrazňuje aj extravagantný 3D vzor dverí. Toto je starostlivo vyrobené ručne a dáva doske skvelý haptický efekt.

Jedinečný dizajn spĺňa dostatok úložného priestoru

Jemné kovové úchyty ladia s dizajnom vysokej dosky. Sú použité na otvorenie troch priestranných zásuviek a troch dverí. Tu môžete odložiť všetko. Skriňu je možné štýlovo umiestniť do každej obývacej izby. Či už na chodbe, v obývacej izbe a spálni alebo v kancelárii: skriňa z masívneho dreva bude vo vašej domácnosti určite jedinečným pútačom pozornosti!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 118 cm x 140 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 3x 56 cm x 28 cm x 35 cm (ŠxVxH)

Zásuvky: 3x 51 cm x 16 cm x 33 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 17 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien