Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

- 25% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39942
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 760.00
912.00 ks
Pôvodná cena 1 216.00, Zľava 25 %

Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

Povrch skrine je zvýraznením

Ak potrebujete veľa úložného priestoru a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre svoj domov, táto skriňa vyrobená z masívneho agátového dreva je perfektnou voľbou. Jednotlivé zrná dreva sú navyše zvýraznené extravagantným 3D vzorom dverí so sklenenou vložkou. Vzor je starostlivo vyrobený ručne a dodáva skrini skvelý efekt.

Jedinečný dizajn spĺňa dostatok úložného priestoru

Elegantné kovové úchyty veľmi nenápadne ladia s dizajnom vysokej dosky. Sú použité na otvorenie štyroch dverových priehradiek, do ktorých môžete uložiť všetky svoje potreby. Svoj obľúbený porcelán môžete uložiť do poličiek za dverami so sklenenými vložkami. Skriňu je možné štýlovo umiestniť do každej obývacej izby. Či už na chodbe, v obývacej izbe a spálni alebo v kancelárii: skriňa z masívneho dreva bude vo vašej domácnosti určite jedinečným pútačom pozornosti!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 118 cm x 140 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 4x 56 cm x 28 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 17 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien