Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39942
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 720.00
864.00
KS

Masívna skriňa MYSTIC LIVING 140 cm akácia, prírodný 3D povrch

Povrch skrine je zvýraznením

Ak potrebujete veľa úložného priestoru a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre svoj domov, táto skriňa vyrobená z masívneho agátového dreva je perfektnou voľbou. Jednotlivé zrná dreva sú navyše zvýraznené extravagantným 3D vzorom dverí so sklenenou vložkou. Vzor je starostlivo vyrobený ručne a dodáva skrini skvelý efekt.

Jedinečný dizajn spĺňa dostatok úložného priestoru

Elegantné kovové úchyty veľmi nenápadne ladia s dizajnom vysokej dosky. Sú použité na otvorenie štyroch dverových priehradiek, do ktorých môžete uložiť všetky svoje potreby. Svoj obľúbený porcelán môžete uložiť do poličiek za dverami so sklenenými vložkami. Skriňu je možné štýlovo umiestniť do každej obývacej izby. Či už na chodbe, v obývacej izbe a spálni alebo v kancelárii: skriňa z masívneho dreva bude vo vašej domácnosti určite jedinečným pútačom pozornosti!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 118 cm x 140 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 4x 56 cm x 28 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 17 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien