Masívna sklopná záhradná lavica MODULAR 152 cm akácia

- 55% INFO 0903 040 094 MIERNE POŠKODENÝ KUS

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37568B
Dodacia lehota: 1 - 2 dni
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 175.50
210.60 ks
Pôvodná cena 468.00, Zľava 55 %

Masívna sklopná záhradná lavica MODULAR 152 cm akácia

Lavica je mierne poškodená, na chbtovej opierke je horná laťka prasknutá, dĺžka praskliny je cca 8 cm. Nemá vplyv na funkčnosť a stabilitu lavice!!

Lavica a ležadlo v jednom

Naša lavica MODULAR zaujme svojou absolútnou všestrannosťou. Tvarovaná lavica z masívneho lakovaného akáciového dreva boduje nielen svojím nadčasovým dizajnom, ale aj neprekonateľnou funkčnosťou. Dve podrúčky lavice je možné nastaviť v troch stupňoch - z pohodlnej lavice s podrúčkami sa v krátkom čase stane ležadlo. Šedý poťah vankúšov vytvára štýlový kontrast s krásnym zrnom dreva.

Vo vašej zimnej záhrade!

Priestranná lavica je ideálna pre vašu zimnú záhradu, ale dá sa bez problémov umiestniť aj na terasu alebo do záhrady. Lakované akáciové drevo je veľmi odolné proti oderu tak ako aj polstrované vankúše. Nechajte sa presvedčiť všestrannosťou modernej vonkajšej lavice a objednajte si ju dnes u nás v našom online obchode!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 152 - 190 cm x 75 cm x 68 cm (ŠxVxH) 
Sedadlo: 118 cm x 40 cm x 44 cm (ŠxVxH) 
Výška lakťovej opierky: 25 cm 
Operadlo výška: 41 cm 
Farba: prírodná, šedá
Materiál: masívne drevo, akácia

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien