Masívna sada príručných stolíkov IPANEMA 60 cm, sheesham, prírodná

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41140
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 94.80
113.76 ks
Pôvodná cena 158.00, Zľava 28 %

Masívna sada príručných stolíkov IPANEMA 60 cm, sheesham, prírodná

Dvojitá radosť pre váš domov

S našou sadou príručného stolíka IPANEMA získate doma dva úložné priestory vyrobené z toho najlepšieho sheeshamového dreva. Vysokokvalitné drevo bolo špeciálne spracované, takže teraz žiari v elegantnom kamennom prevedení. Pevná stolová doska zaujme intenzívnou kresbou sheeshamového dreva, vďaka ktorej je každý kus jedinečný.

Nakombinujte si sadu podľa chuti

Dva stolíky bodujú nielen dizajnom, ale dajú sa úžasne kombinovať s iným nábytkom. Stoly môžete postaviť spolu alebo ich rozložiť v miestnosti - v každom prípade z nich bude vyžarovať prirodzený šmrnc. Trendové vlásenky vyrobené z kovu tvoria šikovný kontrast k masívnej drevenej doske. Tie dotvárajú vzhľad a dávajú vám slobodu kombinovať drevené stoly s nábytkom a bytovými doplnkami v čiernej a kovovej farbe.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne):
Veľký stôl: 60 x 55 x 60 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 43 x 44 x 43 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná, čierna Materiál: lakované sheeshamové drevo, kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien