Masívna priemyselná knižnica FACTORY 180 cm akácia, prírodná

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38037
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 352.83
423.40 ks
Pôvodná cena 580.00, Zľava 27 %

Masívna priemyselná knižnica FACTORY 180 cm akácia, prírodná

Veľa úložného priestoru a neprekonateľný dizajn

Čo robiť s knihami a dekoratívnymi predmetmi? Náš regál v priemyselnom vzhľade vám ponúka ideálnu možnosť uloženia. Pochváľte sa krásnymi kúskami, použite policu pre svoje knihy! Masívna akácia a kovové telo vytvárajú harmonickú kombináciu. Polica sa prispôsobí vášmu individuálnemu štýlu vybavenia a presvedčí trendovým vzhľadom. Knihy si prídu na svoje na štýlovej poličke a vy môžete efektívne predstaviť svoje knižné poklady, fotografie a ďalšie dekorácie na celkovo piatich odkladacích plochách.

Moderný priemyselný vzhľad

Akcenty, ktoré sú verné detailom, zdôrazňujú charakter police. Masívne skrutkové spojenia zaisťujú stabilitu police a podčiarkujú priemyselný charakter. Charizmatický prvok, stojí za to ho vidieť v každom prípade: polička na dizajn je dokonalým doplnkom moderného prostredia. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série bude váš interiér pôsobiť obzvlášť harmonicky.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Veľkosť (cca): 71 cm x 180 cm x 31 cm (ŠxVxH) 
Otvory: 69 cm x 38 cm x 29 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, kovoý rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien