Masívna priemyselná knižnica FACTORY 180 cm akácia, prírodná

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38037
Dodacia lehota: december
Výrobca: IIG
Dostupnosť: december
Cena bez DPH: 330.00
396.00
KS

Masívna priemyselná knižnica FACTORY 180 cm akácia, prírodná

Veľa úložného priestoru a neprekonateľný dizajn

Čo robiť s knihami a dekoratívnymi predmetmi? Náš regál v priemyselnom vzhľade vám ponúka ideálnu možnosť uloženia. Pochváľte sa krásnymi kúskami, použite policu pre svoje knihy! Masívna akácia a kovové telo vytvárajú harmonickú kombináciu. Polica sa prispôsobí vášmu individuálnemu štýlu vybavenia a presvedčí trendovým vzhľadom. Knihy si prídu na svoje na štýlovej poličke a vy môžete efektívne predstaviť svoje knižné poklady, fotografie a ďalšie dekorácie na celkovo piatich odkladacích plochách.

Moderný priemyselný vzhľad

Akcenty, ktoré sú verné detailom, zdôrazňujú charakter police. Masívne skrutkové spojenia zaisťujú stabilitu police a podčiarkujú priemyselný charakter. Charizmatický prvok, stojí za to ho vidieť v každom prípade: polička na dizajn je dokonalým doplnkom moderného prostredia. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série bude váš interiér pôsobiť obzvlášť harmonicky.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Veľkosť (cca): 71 cm x 180 cm x 31 cm (ŠxVxH) 
Otvory: 69 cm x 38 cm x 29 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, kovoý rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien