Masívna polica MAMMUT 178 cm, akácia, prírodná, čierna

- 28% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 41628
EAN: 4251854719556
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
483.00 bez DPH
579.60 ks
Pôvodná cena 805.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívna polica MAMMUT 178 cm, akácia, prírodná, čierna

Harmonická kombinácia masívneho dreva a kovu

Objavte našu policu vyrobenú z vysokokvalitného akáciového dreva s jedinečnou kresbou! Okraje políc šikovne zvýrazňujú prirodzený nádych stromu: vďaka špeciálnemu spracovaniu dreva je zachovaný pôvodný charakter a prirodzený dojem rezu stromu. Stabilný rám vyrobený z kovu s práškovým nástrekom vytvára elegantný kontrast a umožňuje polici pôsobiť v harmonickom celkovom obraze.

Policana uskladnenie a vystavenie

Ak radi prezentujete svoje knihy a dekoratívne predmety, táto pevná polica ponúka ideálnu príležitosť: všetky vaše veci si ľahko nájdu svoje miesto na piatich poličkách. Pre obzvlášť jednotnú atmosféru odporúčame ďalší nábytok zo série MAMMUT.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý produkt je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 85 cm x 178 cm x 44 cm (ŠxVxH)
Hrúbka políc: 35 mm
Vzdialenosť medzi policami: 32-34 cm
Materiál:
Police: masívne drevo, akácia, lakované
Rám: kov s práškovým nástrekom
Farba: prírodná, čierna

 

Akáciové drevo

Akáciové drevo je jedným z najodolnejších drevín na svete. Napriek svojej tvrdosti je tiež výnimočne flexibilné a má vzrušujúcu, intenzívnu zrnitosť, vďaka čomu je ideálne na spracovanie nábytku. Drevo vydrží viac ako 40 rokov, pri dobrej starostlivosti ešte oveľa dlhšie!

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk