Masívna polica MAKASSAR XL 150 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38117
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 375.00
450.00
KS

Masívna polica MAKASSAR XL 150 cm Sheesham

Prírodné kúzlo a veľa priestoru

Veľká masívna knižnica MAKASSAR XL je vyrobená z vysoko kvalitného lakovaného dreva sheesham. Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné. Drobné minerálne inklúzie a mimoriadny rast dreva podčiarkujú jeho charakter. Táto úžasná prirodzenosť policového regálu je kombinovaná s puristickým, asymetrickým dizajnom - spolu vytvárajú prirodzené a zároveň moderné prostredie.

Šetrič priestoru

Polica so svojimi piatimi veľkými priehradkami ponúka priestor na knihy, šanóny, dekorácie alebo všetky vaše ďalšie poklady a je vhodná aj ako rozdeľovač miestnosti. Skutočný zázrak poriadku, ktorý by nemal chýbať v žiadnej obývacej izbe alebo kancelárii. Vďaka špeciálnemu tvaru môžete nielen použiť uzavreté priehradky na knihy a priečinky, ale tiež ozdobiť úložné plochy vytvorené posunutým dizajnom podľa vašich predstáv.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 100 cm x 150 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham,  lakované 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien