Masívna polica MAKASSAR 180 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 18820
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 585.00
702.00
KS

Masívna polica MAKASSAR 180 cm Sheesham

Impozantná polica z masívneho dreva

Tvrdé drevo je obzvlášť stabilné a odolné, strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je toto drevo obzvlášť trvácne. Masívny rozdeľovač miestností MAKASSAR vyrobený z sheeshamového dreva slúži nielen na uloženie najrôznejších predmetov, ale predstavuje štýl a osobitosť. S pôsobivou veľkosťou 180 cm a ôsmimi veľkorysými policami ponúka táto polica veľa úložného priestoru na štruktúrované a prehľadné usporiadanie. Vďaka funkčnému tvaru je možné túto poličku umiestniť jednotlivo.

Polica, ktorá srší individualitou

Z tejto nádhernej police sa ľahko stane exkluzívny a moderný rozdeľovač miestností, ktorý je možné bez problémov navrhnúť z oboch strán. Vďaka jedinečnému zrnu je každá polica jedinečná. Vytvorte si poriadok a prehľadne uložte svoje obľúbené romány, šanoný a fotorámčeky.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 90 cm x 180 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien