Masívna lavička NATURE ROOT 80 cm z teaku

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37633
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 142.00
170.40
KS

Masívna lavička NATURE ROOT 80 cm z teaku

Vnáša prirodzený vkus

Máte radi prirodzené, autentické línie? Potom je táto lavica vhodným doplnkom vášho interiéru. Špeciálne je, že bola vyrobená úplne ručne, takže vznikol kus nábytku z masívu s krásne neošetreným povrchom. Každý model je jedinečný svojím povrchom, zárezmi a nerovnosťami. Posaďte sa na lavičku, ktorá sa zaručene bude používať neustále!

Lavicu môžete použiť aj ako príručný stolík

Drevo je jedným z najvyhľadávanejších prírodných materiálov, ktorého charakter je definovaný najmä jeho trvanlivosťou. Tento puristický kus nábytku boduje svojím individuálnym a prirodzeným tvarom, niekedy hlbokými rezmi, zrnom a autentickým vkusom. Vďaka svojim multifunkčným možnostiam si v modernom dizajne prídete na svoje. Lavicu môžete použiť aj ako príručný stolík, napríklad na umiestnenie dekorácií. Či už v obývacej izbe alebo v spálni, kus nábytku z masívneho teaku priťahuje pozornosť všetkých svojim jedinečným tvarom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (približne): 80 cm x 45 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, neošetrené


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien