Masívna lavica THOR 180 cm prírodný divoký dub

- 27% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38807
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 285.92
343.10 ks
Pôvodná cena 470.00, Zľava 27 %

Masívna lavica THOR 180 cm prírodný divoký dub

Pre prírodný vkus vo vašej domácnosti

Naša lavica THOR kombinuje krásny prírodný vzhľad dreva s drsným nádychom nožičiek z tmavého kovu. S touto lavicou vyrobenou z masívneho divokého dubu získate jedinečný kúsok, ktorý vyzerá obzvlášť autenticky a prirodzene s hrubou štruktúrou povrchu. Pri spracovaní dosky sa prikladal veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody, drsné časti a prirodzené zárezy sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí z každej lavice osobitý kúsok. Doska z prírodného divokého duba je samozrejme starostlivo utesnená pre každodenné použitie.

Lavicu je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Lavica sa stane novým obľúbeným kúskom vo vašej domácnosti. Masívny zvršok zaujme nielen svojou robustnosťou, ale zabezpečí aj prírodný vzhľad s charakteristickými vlastnosťami dreva. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete lavicu ľahko kombinovať so širokou škálou stolov, príborníkov a bytových doplnkov. Obzvlášť krásne vyzerá v kombinácii s jedálenskými stolmi z rovnomennej série.

Poznámka: Pretože ide o prírodný produkt, každá lavica je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny, zárezy alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky

Rozmery (cca): 180 cm x 47 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 60 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, divoký dub, lakovaný
kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien