Masívna lavica THOR 170 cm šedá z borovicového dreva

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40444
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 275.00
330.00
KS

Masívna lavica THOR 170 cm šedá z borovicového dreva

Priemyselný vkus vo vašom domove

Naša lavica THOR kombinuje vzhľad prírodného dreva s drsným nádychom nôh z tmavého kovu. S touto lavičkou vyrobenou z borovicového dreva, získate jedinečný kus, ktorý vyzerá obzvlášť autenticky s drsnou štruktúrou vrchnej časti. Pre špeciálny priemyselný vzhľad bola lavica navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené dosky spolupracujú ako jedinečný povrch so skvelými haptickými vlastnosťami.

Lavicu je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Vďaka nadčasovému dizajnu môžete lavicu ľahko kombinovať so širokou škálou stolov, príborníkov a bytových doplnkov. Spolu s jedálenskými stolmi z rovnomennej série samozrejme vyzerá obzvlášť krásne. Náš tip: Lavica vyzerá obzvlášť dobre na chodbe alebo v kuchyni ako štýlové sedadlo a dodáva vášmu interiéru nádych industriálneho cítenia, zažite to sami!

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva.

Rozmer (približne): 170 cm x 46 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Nohy: 6 cm x 6 cm (ŠxH)
Vonkajšia hrúbka dosky: 80 mm
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, borovica, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien