Masívna lavica MAMMUT 180 cm Sheesham, prírodná

Cena 348.00
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 290.00
Kód produktu: 39859
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
KS

Masívna lavica MAMMUT 180 cm Sheesham, prírodná

Lavica s čarom prírody

Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje lavice spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátku obrovského sheeshamového stromu. Ako keby ste presne v strede vyrezali veľký strom, aby ste z neho vytvorili sedadlo! V kombinácii s lešteným rámom nôh z nerezovej ocele v tvare U vytvára lavicu, ktorá srší prírodným šarmom.

Nábytok z masívu je jedinečným pútačom pozornosti

Vďaka svojej prirodzenosti môže mať masívna lavica aj niekoľko malých hrčiek, ktoré sérii dodajú niečo jedinečné. Spolu so stolom z tejto série môžete dať svojej jedálni veľmi zvláštne čaro. Lakované sheeshamové drevo v našej špeciálnej povrchovej úprave makassar je obzvlášť odolné na opotrebovanie - vydrží vám roky!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 180 cm x 45 cm x 43 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Farba: prírodná
Materiál: masív, Sheesham, uzavreté, lakované, rám - nerezová oceľ

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien