Masívna lavica MAMMUT 160 cm akácia, honey

- 28% DOPRAVA ZDARMA

MIMORIADNA ZĽAVA -5% NAVYŠE!! KÓD KUPÓNU ZĽAVA5

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 35946
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
300.00 bez DPH
360.00 ks
Pôvodná cena 500.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívna lavica MAMMUT 160 cm akácia, honey

Objavte našu lavicu MAMMUT s prirodzeným sedadlom!

Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje lavice spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátku obrovského akáciového stromu. Ako keby ste vyrezali veľký strom a z neho vytvorili sedadlo! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosky. Až po dlhšej fáze sušenia sa kôra na jednej strane odstráni a okraje sa prebrúsia, nalakujú a povrch sa utesní, aby ste si mohli pri jedle vychutnať bezstarostné večery so svojimi priateľmi a príbuznými.

Moderný pútač očí z masívneho dreva

Vďaka svojej prirodzenosti môže mať masívna lavica aj niekoľko malých hrčiek, ktoré sérii dodajú určité čaro. Lavicu podopierajú dve veľmi pevné nohy, ktoré sú pochrómované procesom „industrial raw“ a odrážajú charakter prírodnej dosky. Nohy boli spojené hrubými a vizuálne príťažlivými zvarovými spojmy, ktoré šikovne posilňujú priemyselný vzhľad. Povrch nôh sa tiež zachoval v štýle priemyselného vzhľadu a zaujme malými nerovnosťami v pochrómovanej povrchovej úprave, ktorá bola vyrobená zámerne.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca):
Šírka: 160 cm
Hĺbka sedadla: 45 cm
Výška sedadla: 50 cm
Farba: prírodné drevo, honey, chróm
Materiál: masívne drevo, akácia, kov

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk