VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE PREDĹŽENÁ DO 27.02.2024! ZĽAVA NA VŠETKO - 10%! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10

Masívna barová skriňa MANDALA 140 cm mango, čierna

- 19% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: na overenie
Kód: 41106
EAN: 4251854716692
Dostupnosť: na overenie
936.23 bez DPH
1 123.47 ks
Pôvodná cena 1 387.00, Zľava 19 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívna barová skriňa MANDALA 140 cm mango, čierna

Vaša nová barová skrinka s vyrezávaným predným dielom mandaly!

Hľadáte mimoriadnu skrinku s množstvom úložného priestoru? Potom je naša extravagantná barová skrinka MANDALA to pravé pre váš domov. Pevný korpus z mangového dreva v čiernej farbe stojí na jednoduchom kovovom ráme v zlatej farbe . Zvláštnosťou tejto skrinky je vyrezávaná ornamentálna dekorácia na dvoch dverách, ktorá dodáva skrinke ďalší farebný akcent.

Ideálna skrinka na poháre a fľaše

Ale nielen vzhľad vysokej skrinky nadchne od prvého momentu – aj interiér má čo ponúknuť. Za dômyselne navrhnutými dvierkami sa vo vnútri skrine z prírodného mangového dreva nachádza stojan na víno až na 24 fliaš, dve zásuvky, dve police a praktický úložný priestor na sklo. Náš tip: Skombinujte skrinku MANDALA so zlatými bytovými doplnkami - tak jednoducho vznikne ucelený celkový koncept.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 95 cm x 141 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Vrchná priehradka: 90 cm x 16 cm x 26 cm (ŠxVxH)
Horná priehradka bez poličky: 90 cm x 35 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Spodná priehradka: 90 cm x 31 cm (VxH)
Zásuvky (2x): 40 cm x 6 cm x 22 cm (ŠxVxH)
Priehradky na fľaše (24x): 10 cm x 10 cm (ŠxH)
Výška nožičiek: 10 cm
Farba: čierna, medená, zlatá
Materiál: masívne drevo, mango, lakované, kov
dvere s magnetickým zámkom

 

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

Veľa úložného priestoru

Vo vašom dome je toľko veľkých a malých vecí, ktoré by ste mali uložiť obzvlášť elegantným spôsobom. Či už bytové doplnky, knihy, riad alebo textílie: náš nábytok s dostatočným úložným priestorom ponúka to pravé miesto pre všetky tieto veci.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk