Konferenčný stolík z masívu AMAZONAS 120 cm akácia, prírodný

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38334
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 297.00
356.40 ks
Pôvodná cena 495.00, Zľava 28 %

Konferenčný stolík z masívu AMAZONAS 120 cm akácia, prírodný

Masívne drevo v šikovnej kombinácii s kovom

Ak chcete svojej obývačke pridať zvláštny zaujímavý kúsok, nemal by vám chýbať mimoriadny konferenčný stolík zo série AMAZONAS. Doska stola sa skladá z dvoch veľkých drevených prvkov, ktoré sú prerušené čiernou kovovou doskou. Čo sa týka farby, perfektne ladí s pevnými nohami v tvare X, ktoré dávajú konferenčnému stolíku určitý industriálny nádych. Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého plátku agátu.

Každý stôl je úžasný a jedinečný

Charakteristické zrno akáciového dreva zdôrazňuje najmä lakovaný povrch a leskne sa v bohatom hnedom tóne. Okraje stolíka boli ponechané v prírodnom tvare. Stôl vyzerá obzvlášť prirodzene a zaujme jedinečnými vlastnosťami, ako sú napríklad dierky, smery rastu a nerovnosti v dreve. Skombinujte ho s príslušnou televíznou doskou z tejto série a vo svojej obývacej izbe ste vytvorili úplne nový vzhľad!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 120 cm x 40 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 6 cm x 6 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 38 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnené, lakované, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien