Konferenčný stolík GOA 60 cm z masívneho kmeňa akácia, prírodný

- 27% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36558
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 195.88
235.06 ks
Pôvodná cena 322.00, Zľava 27 %

Konferenčný stolík GOA 60 cm z masívneho kmeňa akácia, prírodný

Masívne drevo sa stretáva s ladnými tvarmi

Jedinečná interakcia: dizajnérsky konferenčný stolík GOA vyrobený z akácie sa dá do vášho obytného priestoru integrovať mnohými spôsobmi. Ušľachtilý plát stromu nastavuje prírodné akcenty a stáva sa absolútnym pútačom pozornosti v každej miestnosti. Drevené pláty sa sušia zložitým spôsobom - výsledkom sú charakteristické praskliny dreva, ktoré dodávajú stolu osobitý charakter. Jemné špicaté nohy sú v kontraste s mohutnou doskou stromu. Pretože má stôl tri nohy, je vždy stabilný. 

Šikovná zmes štýlov

Letokruhy a prirodzene vypestované tvary robia každý exemplár skutočne jedinečným. Komplikovane vysušené a ekologicky vypestované pláty agátu predstavujú vzácne a individuálne kusy. Čierne kovové nohy splývajú s doskou a dodávajú stabilitu a výraznosť. Vzácnosť, ktorá vďaka svojmu láskavému spracovaniu zaisťuje krásne životné chvíle!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 60 cm x 50 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 110 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, lakovaný

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien