Konferenčný stolík DIAMOND 69 cm mango, prírodný

- 31% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: december
Kód: 40391
EAN: 4250243594538
Dostupnosť: december
172.50 bez DPH
207.00 ks
Pôvodná cena 300.00, Zľava 31 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Konferenčný stolík DIAMOND 69 cm mango, prírodný

Nový vrchol vo vašej obývačke

S týmto výnimočným konferenčným stolíkom sa do vášho domova presunie skutočný vrchol. Otvorený kovový rám v mosadznej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na nej stojí osemhranná stolová doska z kvalitného mangového dreva. Každá stolová doska je starostlivo spracovaná a zostavená ručne.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Každý stôl inšpiruje veľmi individuálnym farebným vzorom a autentickými prvkami dreva, ako sú malé hrbolčeky alebo farebné prechody. Môžete sa tešiť na skutočný unikát do vašej domácnosti! Mimochodom, konferenčný stolík si môžete nakombinovať podľa svojho vkusu. Vždy úžasne zapadne do vášho interiéru.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 69 cm x 38 cm x 69 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 25 mm
Materiál: masívne drevo, mango, kov
Farba: prírodná, mosadzná

 

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk