Konferenčný stolík CUBUS 120 cm sheesham

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 35898
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 366.92
440.30
Pôvodná cena 595.00, Zľava 26 %
KS

Konferenčný stolík CUBUS 120 cm sheesham

Masívne drevo v jeho najkrajšej podobe

Konferenčný stolík z našej série CUBUS je ďalším ručne vyrobeným jedinečným kúskom z vysoko kvalitného sheeshamového dreva. Ušľachtilý kus nábytku z masívu, ktorý kombinuje moderné organické tvary s nápadnými prírodnými zrnami dreva. Vstavané úložné priestory ponúkajú dostatok úložného priestoru a robia konferenčný stolík pôsobivým pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Vynikajúce spracovanie dreva sa prejaví vo vašich domovoch.

Konferenčný stolík sa hodí všade

Prirodzenosť a robustnosť konferenčného stolíka sa spája s puristickým dizajnom zmäkčených kriviek. Zaisťujú prirodzené a čisté línie. Drevený nábytok CUBUS bude odrážať vašu lásku k prírode. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorským prostredím! Kombinujte navzájom ďalšie kusy nábytku CUBUS a vytvorte vo svojom byte harmonický celkový obraz!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky

Rozmery (cca): 115 cm x 45cm x 70 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien