Konferenčný stolík AMAZONAS X 110 cm Sheesham, hnedý

- 31% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40196
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 256.45
307.74 ks
Pôvodná cena 446.00, Zľava 31 %

Konferenčný stolík AMAZONAS X 110 cm Sheesham, hnedý

Tento konferenčný stolík sa stane vašim obľúbeným

Čaká na vás dokonalá symbióza krásneho prírodného produktu a pevného kovu. Konferenčný stolík z našej série AMAZONAS vyrobený z sheeshamu je jedinečný šperk vyrobený zo starostlivo nalakovaného masívneho dreva. Drevená stolová doska dokonale ladí s pevnými kovovými nohami v tvare X, na ktorých doska stojí. Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého sheeshamového stromu.

Každý konferenčný stolík je skutočne jedinečný

Ošetrenie lakom na drevo dodáva drevu hnedú farbu a zrno sheeshamského dreva je obzvlášť krásne zdôraznené a vyžaruje teplo a útulnosť vo vašej obývačke. Čierny kov vytvára šikovný kontrast a dodáva stolu atmosféru industriálnej elegancie. S týmto stolom si môžete zvoliť aj iný zvyšok nábytku: či už drevený nábytok, kovové lampy alebo pohovku z hnedej kože, stôl sa dá vždy úžasne kombinovať a stane sa pútačom pozornosti v každej obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky


Rozmery (približne): 110 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 6 cm x 6 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 40 mm
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované, nohy -  práškový lakovaný kov

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien