Jedálenský stôl z masívu AMAZONAS X 200 cm sheesham, prírodný

- 28% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41063
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 681.60
817.92 ks
Pôvodná cena 1 136.00, Zľava 28 %

Jedálenský stôl z masívu AMAZONAS X 200 cm sheesham, prírodný

Tento jedálenský stôl sa stane obľúbeným vo vašej domácnosti

Čaká na vás dokonalá symbióza krásneho prírodného produktu a pevného kovu. Veľký jedálenský stôl z našej série AMAZONAS vyrobený zo sheeshamu je jedinečný šperk vyrobený zo starostlivo nalakovaného masívneho dreva. Drevená stolová doska dokonale ladí s pevnými kovovými nohami v tvare X, na ktorých doska stojí. Ako špeciálne zvýraznenie boli okraje stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého sheeshamového stromu.

Každé raňajky sú vrcholom!

Ošetrenie lakom dodáva drevu hnedú farbu a zrno sheeshamského dreva je obzvlášť krásne zdôraznené a vyžaruje teplo a útulnosť vo vašej jedálni. Čierny kov vytvára šikovný kontrast a dodáva stolu atmosféru industriálnej elegancie. Či už je to drevený nábytok, kovové lampy alebo stoličky z čiernej a hnedej kože, stôl sa dá vždy úžasne kombinovať a stane sa pútačom pozornosti v každej jedálni.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá tabuľka je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 200 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 40 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované, nohy -  práškový lakovaný kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien