Jedálenský stôl MAMMUT 180 cm prírodný, akácia

- 28% POMOC 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40607
Dodacia lehota: 8.2.2022
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 465.00
558.00
Pôvodná cena 775.00, Zľava 28 %
KS

Jedálenský stôl MAMMUT 180 cm prírodný, akácia

Zažite stôl ako strom

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou z nápadnej akácie! Ako špeciálne zvýraznenie boli, hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. 

Vysoko kvalitné spracovanie sa spája s dokonalým dizajnom

Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a drsné časti akácie, sa spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý jedálenský stôl jedinečným. Doska stola je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva. Stôl je podopretý dvoma masívnymi, čiernymi nohami, ktoré sú skvelým kontrastom k doske stola.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 180 cm x 76 cm x 90 cm (ŠxVxH)

Hrúbka stolovej dosky: 35 mm

Materiál: masívne drevo, akácia, oceľ
Farba: prírodná, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien