Jedálenský stôl MAMMUT 160 cm prírodný, akácia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40606
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 425.00
510.00
KS

Jedálenský stôl MAMMUT 160 cm prírodný, akácia

Zažite stôl ako strom

Objavte náš veľký jedálenský stôl MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou z nápadnej akácie! Ako špeciálne zvýraznenie boli, hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. 

Vysoko kvalitné spracovanie sa spája s dokonalým dizajnom

Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a drsné časti akácie, sa spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý jedálenský stôl jedinečným. Doska stola je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva. Stôl je podopretý dvoma masívnymi, čiernymi nohami, ktoré sú skvelým kontrastom k doske stola.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 76 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Materiál: masívne drevo, akácia, oceľ
Farba: prírodná, čierna


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien